Dożynkowy mecz MOLEX – OLDBOJE STALI SULĘCIN….

W czasie Powiatowo – Gminnych Dożynek 2015 odbył się mecz pomiędzy pracownikami firmy Molex, a oldbojami Stali Sulęcin. Obie drużyny przystąpiły do tego spotkania w pełni skoncentrowane.

sm

W zespole Stali na boisku zobaczyliśmy między innymi burmistrza Sulęcina Dariusz Ejcharta i starostę Patryka Lewickiego.

dozynki

Pomimo upału gra nie była senna. Trzeba pamiętać jednak, że oprócz gry miała to być też po prostu dobra zabawa. Oldboje pokazali, że mimo upływu lat piłka dalej ich „słucha”. Jeszcze przed meczem doszło do jednego z największych transferów w polskiej piłce. Z drużyny Stali do Molex’u przeszedł Wojtek Rosiński. Sumy transferu nie chciała zdradzić nawet obecna na meczu przedstawicielka firmy Molex Martyna Cieluch. W kuluarach szeptano jednak, że było to celowe zagranie oldbojów, coś w rodzaju „gramy w dwunastu”:) Możliwe, że coś w tym było bo Wojtek Rosiński nie wykorzystał dwóch „setek”. Na nic się to jednak zdało, bo Molex i tak wygrał to spotkanie 3:2. Tak już zupełnie poważnie, była gra, była dobra zabawa, ponowne spotkanie na boisku i chyba to jest najważniejsze.

Zdjęcia z meczu znajdują się też na oficjalnej stronie Stali Sulęcin  http://stal-sulecin.pl/news.php, zapowiedzi newsów z naszego portalu jak zawsze na Facebooku  https://www.facebook.com/sulecinmadman

Madman

Autor: Madman

Podziel się na