Stal – pierwsza runda Pucharu Polski na plus……

Lubniewiczanka Lubniewice – Stal Sulęcin 0:4 (0:0)

W pierwszym swoim występie z rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgowym Stal spotkała się w Lubniewicach z Lubniewiczanką.

lub2

Gospodarze, którzy na co dzień występują w A Klasie dość długo utrzymywali wynik remisowy. Ich gra ograniczała się głównie do swojej połowy boiska. Do przerwy „dowieźli” 0:0. Po zmianie stron worek z bramkami się jednak otworzył. 4-bramkowym łupem podzielili się: Karol Rosłanowski, Grzegorz Sochacki, Michał Kusztal i Jakub Sobczyk. Wysokie zwycięstwo było w pełni zasłużone. Trener Arkadiusz Dragon dał pograć w tym spotkaniu 15-stu zawodnikom (kadra meczowa znajduje się na oficjalnej stronie Stali Sulęcin –  http://stal-sulecin.pl/news.php

W kolejnej rundzie Pucharu Polski Stal czeka już na pewno bardziej wymagający przeciwnik.