Młodzi „Stalowcy” trenują z Andrzejem Wypychem…..

Stal Sulęcin, czyli Miejski Klub Sportowy działa na zasadach stowarzyszenia. Prowadzi w tej chwili 6 drużyn, które biorą udział w rozgrywkach ligowych: seniorzy (IV Liga Lubuska), juniorzy, trampkarze, młodziki, orliki i żaki. W ostatnim czasie piecze nad najmłodszymi piłkarzami Stali objął Andrzej Wypych. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej utalentowanych trenerów młodego pokolenia w naszym województwie.

za4

Andrzej Wypych – człowiek z wizją rozwoju piłki nożnej klubu wśród najmłodszych grup Stali Sulęcin. Człowiek z wiedzą i mimo młodego wieku z dużym już doświadczeniem. Wkrótce zresztą bliżej przedstawimy sylwetkę trenera. Młodzi piłkarze już trenują pod okiem Andrzeja Wypycha. W tej chwili treningi odbywają się w sali gimnastycznej ZSLiZ przy ulicy Witosa –  poniedziałek 16:15 i w środę 18:00. Wyjątkiem jest środa 18 listopada, bo trening odbędzie się 19 listopada o godzinie 19:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków. Komunikat został zamieszczony na oficjalnej stronie Stali Sulęcin – http://stal-sulecin.pl/news.php

Chcesz zapisać swoje dziecko do Stali Sulęcin? Nic prostszego, przyprowadź na trening. Wszelkich informacji można uzyskać też pod numerem telefonu 604850582.

Madman

Autor: Madman

Podziel się na