Pirat drogowy stracił prawo jazdy…

Za rażące naruszenie przepisów w ruchu drogowym sulęcińscy policjanci zatrzymali kierującemu Nissanem Primera prawo jazdy. Policjanci odstąpili od ukarania mandatem karnym 27-letniego mieszkańca Sulęcina, a za niebezpieczną jazdę odpowie przed sądem.

niss

 

W poniedziałek  (31 maja br.) o godz.10.05 w Sulęcinie na ul. 3-go Maja policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie zauważyli kierującego samochodem osobowym marki Nissan Primera, który w terenie zabudowanym jechał z dużą prędkością. Funkcjonariusze natychmiast udali się za tym pojazdem. Kierujący Nissanem wyjeżdżając z Sulęcina w kierunku miejscowości Długoszyn popełnił kolejne wykroczenia tj. wyprzedzał samochód ciężarowy na przejściu dla pieszych przy tym przekraczając linię podwójną ciągłą. Manewr wykonywał na ostrym zakręcie dodatkowo stwarzają potencjalne zagrożenie, mogące skutkować zderzeniem czołowym. Podczas dalszej jazdy nie zatrzymał się na przejeździe kolejowym ignorując znak „Stop”. Po przejechaniu około 5 km z nadmierną prędkością policjanci zatrzymali pirata drogowego.

 

27-letni mieszkaniec Sulęcina stracił prawo jazdy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci odstąpili od ukarania go mandatem karnym kierując wniosek
o ukaranie do Sądu.

 

asp. sztab. Alina Słonik

Autor: Madman

Podziel się na