Arkadiusz Dragon nie przedłużył umowy ze Stalą…

Arkadiusz Dragon rozstał się ze Stalą Sulęcin. Trener nie przedłużył umowy z klubem. Na pewno szkoda, ale trzeba uszanować decyzję. Myślę też, że dla nikogo nie jest ona zaskoczeniem. Półtoraroczną pracę Arkadiusza Dragona w klubie należy ocenić jak najbardziej pozytywnie.

Osobiście miałem okazję poznać wspaniałego człowieka, a do tego przyjrzeć się pracy profesjonalnego trenera. Praca ze Stalą dobiegła końca, ale przyjaźń pozostanie. Najlepszym przykładem na to była miła godzinka spędzona w pewnej sulęcińskiej restauracji. Dziękuję Ci Arku!

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

2 komentarze

  1. Oczywiście, że decyzja trenera nie jest zaskoczeniem skoro za zarządzanie klubem biorą się osoby nie mające o tym najmniejszego pojęcia. O następcy Arkadiusza Dragona nie ma co pisać, bo to tak jakby go nie było.

    Dodaj komentarz
  2. Doskonale pamiętam Arkadiusza Dragona z czasów jego kariery piłkarskiej, w każdym elemencie był profesjonalistą. Jako trener też taki jest. Może właśnie to zadecydowało o jego decyzji. Nowy-stary trener to typowa „zapchajdziura” z licencją 🙁 Krok wstecz 🙁

    Dodaj komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *