Za tydzień rozpoczynają się ferie…

Ferie w mieście z Domami Kultury

Już niedługo tegoroczne ferie zimowe i jak się okazuje gdyby nie było śniegu to dzieciaki z Lubniewic, Ośna Lubuskiego i Sulęcina nie będą się nudziły, ponieważ wiele atrakcji przygotowują ośrodki Kultury.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach zaprasza na wiele atrakcji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. Tomasz Jaskuła burmistrz Lubniewic zaprasza do ośrodka kultury „Pod Morwą” na : warsztaty kulinarne, warsztaty decoupage-u, warsztaty malowania na szkle, teatrzyk dla dzieci i przedszkolaków oraz na spotkanie z magią i iluzją. Dokładny plan ferii rozpisany jest na plakatach.

Wspólną akcję „Ale zima” organizują : Miejski Dom Kultury i oraz Zespół Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim. Jak nas poinformowała Joanna Olszewska-Gredka dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ośnie Lubuskim – w czasie ferii nie zabraknie zajęć manualnych, zajęć sportowo – rekreacyjnych, zabaw w teatr, warsztatów muzycznych, dyskotek, edukacji leśnej, zajęć ze zdjęciami oraz plastycznych. Codziennie można będzie pograć w gry planszowe oraz pooglądać bajki i filmy.

Ofertę na ferie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury przedstawimy w terminie późniejszym.

Redakcja portalu Madman24.pl

fot. Ryszard Waldun

 

Autor: Madman

Podziel się na