Ferie Zimowe w Sulęcinie – „Kolorowy recykling”…

Ferie 2017 w Sulęcinie

Sulęciński Ośrodek Kultury , Biblioteka Publiczna w Sulęcinie oraz Urząd Miasta i Gminy  serdecznie zapraszają na Ferie Zimowe, które odbędą się w dniach 30.01 – 11.02. Nasze hasło przewodnie to tajemniczo brzmiący Kolorowo Recykling! Co będziemy robić? Co będzie się działo?

W dniach 30.01 (poniedziałek), 1.02 (środa), 6.02 (poniedziałek) oraz 8.02 (środa) odbędą się artystyczne warsztaty, połączone (jak zwykle!) ze świetną zabawą. Jedyne, co musicie zrobić, Drogie Dzieci, to przynieść ze sobą stare gazety, kartony, nakrętki, plastikowe butelki oraz płyty CD, a także szerokie uśmiechy i chęci do wspólnej zabawy!

Podczas tegorocznych ferii dowiemy się, jak nadać drugie życie starym rzeczom, jak ze „śmieci” stworzyć prawdziwe skarby i wykorzystać je tym samym do wspólnej zabawy, która odbędzie się 10.02 (w piątek) o godzinie 17:00. Już teraz zapraszamy serdecznie na Eko Bal – obowiązują stroje własnoręcznie wykonane z materiałów recyklingowych.

Nasz dokładny program zajęć pozostanie do ostatniej chwili tajemnicą. Będziemy spotykać się dwa razy w tygodniu, w godzinach 10:00-12:00 i tworzyć inspirujące rzeczy…

9.02 (czwartek) zapraszamy wszystkich chętnych na spektakl teatralny pod tytułem „Kaczka Cudaczka”, który odbędzie się o godzinie 10:00 w Sali Konferencyjnej SOK. Odwiedzą nas aktorzy krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych Art Re.

W dniach 1.02 oraz 9.02, o godzinie 10:00 odbędzie się coroczny Turniej Tenisa Stołowego (sala sportowa przy Stadionie Miejskim), natomiast 8.02 zapraszamy na Indywidualny Turniej Szachowy (godz. 10:00, SOK, Sala Wystawowa). Na sam koniec ferii w Sulęcinie, 11.02 zapraszamy na energetyzujący koncert w klubie „u Bulka”.

Zapisy na zajęcia osobiście lub w sekretariacie SOK lub telefonicznie (tel. 755 24 77). Regulamin zajęć ph. „Kolorowy recykling” dostępny na stronie SOK www.soksulecin.pl oraz na stronie Biblioteki Publicznej www.bibliotekasulecin.pl. Zimowa oferta SOK (z wyjątkiem spektakli teatralnych) nie jest przeznaczona na dla grup zorganizowanych.

Autor: Madman

Podziel się na