Kolejne laury uczniów SOSW…

Kolejne laury uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego!

W ramach Wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. „Lubuski dzielnicowy bliżej nas” spośród dwustu zgłoszonych prac Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie nagrodziła pracę Doroty Wołyniec – uczennicę klasy V ZET Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.
Pracę uczennica wykonała pod kierunkiem Małgorzaty Gąsiorek, nauczycielki w SOSW w Sulęcinie. Z tego powodu dzisiaj w szkole odwiedzili nas: kom. Krzysztof Kubryń – I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie i asp. sztab. Alina Słonik – rzecznik prasowy KPP w Sulęcinie, którzy w obecności pani Danuty Malinowskiej dyrektora SOSW w Sulęcinie wręczyli uczennicy cenny upominek. Celem konkursu było promowanie wizerunku Dzielnicowego, jako przyjaznego policjanta, ponadto kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji wśród dzieci oraz pozytywnych wzorców zachowań wśród młodych obywateli. Każdy konkurs, również ten, ma duży wpływ na rozwijanie kreatywności i wrażliwości uczniów.


Korzystając z obecności tak ważnych gości dyrektor Ośrodka poprosiła o wręczenie dyplomów innym nagrodzonym uczniom: Konradowi Kowalczykowi i Krzysztofowi Wołyńcowi, którzy zajęli I miejsca w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Magia bezpiecznej i urokliwej zimy” organizowanym przez SOSW w Słubicach. Prace wykonali pod kierunkiem Moniki Stegeman, nauczycielki plastyki w SOSW w Sulęcinie.

Małgorzata Gąsiorek.

fot. SOSW

Autor: Madman

Podziel się na