Demian Band – świetny koncert…

Wspaniały koncert zespołu Demian Band!

Koncert zapowiadany był jako niespodzianka. Była to mega niespodzianka, bo koncert był po prostu świetny.

Zespół wystąpił w składzie: Demian Dominguez, Beto Garcia, Edgar Garcia.

Koncert odbył się na scenie sali widowiskowo-konferencyjnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Na scenie, ale „za kotarą”, więc publiczność też tam była. Był to koncert z rodzaju tych, o których długo się pamięta.

Z zapowiedzi…

„Demian Band to prawdziwe blues rockowe Power Trio z najbardziej potężnymi występami na żywo jakie kiedykolwiek można zobaczyć.
Za niepowtarzalne brzmienie zespołu odpowiadają wpływy Bo Diddley’a, bluesa z delty Mississippi oraz surowego, garażowego rocka. Dzięki temu ich występy na żywo to istna impreza gdzie liczy się tylko energia oraz granie płynące z samego serca, które publiczność nieodmiennie podchwytuje
Warto wspomnieć, że Demian Band dzielił scenę z takimi gwiazdami bluesa jak Eric Sardinas czy Bernard Allison, a także poprzedzał koncerty Jimmiego Vaughana, Roya Rogersa oraz Los Lobos. Po wielu latach w trasie i licznych doświadczeniach lider zespołu buduje własny unikalny model wzmacniacza gitarowego – Matamp Demian. Albumy formacji – „Devil By My Side” i „Tattoo’d Fish” osiągnęły wielki sukces międzynarodowy, dotarły nawet do szczytu listy przebojów amerykańskiego bluesa.”

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *