Marek Piekarczyk Trio…

28.04.2017r. Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach.

Marek Piekarczyk Trio.

Akustyczny koncert: Marek Piekarczyk, Tadeusz Apryjas, Jacek Borowiecki.

Marek Piekarczyk Trio, czyli jak sami siebie określili „Trzech wieśniaków z hektarami”. Do Lubniewic muzycy przybyli z Bochni, skąd pochodzą. Mówimy Marek Piekarczyk, a automatycznie myślimy TSA. Tym razem publiczność czekała niespodzianka, bo z utworów tego zespołu zaprezentowali tylko jeden. Tak na marginesie TSA koncertuje w oryginalnym składzie i ma się dobrze.

Marek Piekarczyk błyskawicznie nawiązał kontakt z publicznością. Zaśpiewał przeboje innych znanych wykonawców, a także swoje autorskie.

„Zwierzenia kontestatora”

W trakcie koncertu można było nabyć książkę „Zwierzenia kontestatora”, czyli wywiad rzeka jaki przeprowadził z Markiem Piekarczykiem Leszek Gnoiński. Oczywiście po koncercie była możliwość uzyskania od wokalisty autografu.

 

Książka liczy 474 strony i od razu zaznaczę, że tekst wciąga od samego początku. Jakby na portalu Madman24.pl przez dwa dni nie było artykułów, to będzie oznaczać tylko jedno – czytam książkę.

Owacje na stojąco

Najlepszą recenzją koncertu jest zawsze reakcja publiczności, a ta była…… OWACJE NA STOJĄCO!             Świetny koncert, wspaniali muzycy.

Na bis usłyszeli utwór z musicalu Jesus Christ Super-Star, w którym występował Marek Piekarczyk. Z tą rock-operą wokalista odwiedził między innymi USA i Kanadę.

Podziękowania

Marek Piekarczyk Trio – za chwilę, które przy waszej muzyce pozwalały zapomnieć o tym wszystkim co się wkoło nas dzieje. Za naprawdę świetny koncert. Dziękujemy!

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach – dziękuję za zaproszenie i za bardzo miłe przyjęcie. Dziękuję także za zaproszenie tak wybitnych muzyków.

Suplement

Mój znajomy mieszka w Niemczech. Na święta przyjechał do Polski, ale niestety tak się złożyło, że musiał wracać przed samym koncertem w Lubniewicach. Ogromnie żałował, że nie będzie mógł być. Ma czego żałować, bo koncert był naprawdę wyjąkowy

Madman

ps

Książka już przeczytana i naprawdę czyta jest jednym tchem. Polecam wszystkim, nie tylko fanom Marka Piekarczyka

Marek Piekarczyk – „Zwierzenia kontestatora”, to książka którą trzeba przeczytać!

 

 

 

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *