Sukces Roberta Aleksandrowicza…

Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie – Zielonka 2017

Sukces Roberta Aleksandrowicza, czyli sulęciński badmintonista na podium Mistrzostw Polski. Brązowy medal zdobyty przez zawodnika to ogromny sukces. Jest to też promocja miasta, chociaż z drugiej strony badminton jest traktowany w Sulęcinie trochę po macoszemu. Ten sport ma u nas pod górkę, bo nawet linie do gry na sali/hali stają się problemem. Biorąc to pod uwagę, śmiało można stwierdzić, że sukces jest tym większy. Może teraz, po kolejnym już sukcesie Roberta Aleksandrowicza, nastanie w stolicy powiatu klimat dla badmintona. O tym wszystkim wkrótce porozmawiamy z naszym brązowym medalistą.

Sukces Roberta Aleksandrowicza

Blisko był finał, ale jak to w sporcie bywa decyduje dyspozycja dnia. Gratulujemy sukcesu, czekamy na następne i na ten cytowany już lepszy klimat dla badmintona. Następcy rosną, trzeba im tylko stworzyć lepsze warunki.

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

4 komentarze

 1. Ojjjjjjjj tutaj należy się mega nagroda od władz sulęcińskich wielkie gratulacje wielki sukces

  Organizacje wspaniałych turnieji szkolenie dzieci i młodzieży i dodatkowo sam Pan pokazał jak się zdobywa medale .

  Panie Robercie szacunek

  Dodaj komentarz
 2. Gratuluje sukcesu, ale przyznam, że czegoś nie rozumiem. Macie sukcesy, utalentowaną młodzież garnącą się do gry, a głupie linie są problemem? Ponieważ kiedyś trochę grałem, to śledzę doniesienia o badmintonie. Czytam o jednym, drugim turnieju w Lubniewicach, a o Sulęcinie cisza. Coś tu jest nie tak 🙁

  Dodaj komentarz
 3. Witam dziękuję za gratulacje 🙂
  Niestety bez wsparcia , poparcia i odrobiny dobrej woli Władz Sulęcina nie damy rady promować Naszego Sulęcina i tej emocjonującej dyscypliny sportu.
  W Lubniewicach wystarczyła jedna rozmowa i nie było problemu z wymalowaniem lin do badmintona .
  A w Sulęcinie ciężki temat pisma za pismami rozmowy i kłamstwa w żywe oczy mi jest generalnie wstyd za takich działaczy którzy niby wszystko mogą , a jednak patrzą tylko na siebie ręka rękę myje .

  Dodaj komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *