Helene Beach Festival 2017…

Helene Beach Festival 2017

 

W dniach od 27 do 30 lipca odbędzie się Helene Beach Festival 2017.
Ewent pierwszy raz został zorganizowany w 2010 roku, przybyło około 65tyś. osób, uwielbiających dobrą muzykę. Jestem rezydentem Helene Beach Festival, grałem tam od początku na jednej ze scen i z całą ekipą, pomagałem w tworzeniu. Chociaż aktualnie mieszkam 350 km od Słubic, przyjadę, żeby zagrać ponownie i jeszcze raz poczuć fenomenalną atmosferę.- mówi Damian Lee.
Festiwal skupia wszystkie główne style, a koncentruje się na muzyce elektrycznej. Ponad 150 artystów na ośmiu scenach to doskonała mieszanka gatunków techno, dance, pop, hip-hop, reggae, goa, rock itd. gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Helene Beach Festival 2017


Impreza odbędzie się nad jeziorem Helenesee oddalonym o 15 km od Słubic, na południowym skraju Frankfurtu nad Odrą. Ciekawostką jest, że ze względu na otoczenie jeziora przypominające morze, Helenesee potocznie nazywa się małym Bałtykiem, ponadto jest najczystszym jeziorem w Brandenburgii. Powierzchnia jeziora ma 2,5 km2 a maksymalna głębokość 56,63 metry. Akwen idealny do nurkowania-widoczność przy sprzyjających warunkach dochodzi do 12 metrów.
Nad jeziorem znajdują się kempingi, bazy noclegowe o różnym standardzie, lokale gastronomiczne, place zabaw, boiska do siatkówki plażowej, wypożyczalnie sprzętu sportowego i wodnego. Krystalicznie czyste wody jeziora otaczają piaszczyste plaże. Cztery dni festiwalu będzie można spędzić na korzystaniu z atrakcji wodnych, z muzyką na plaży.
Nie możecie tego przegapić. „One Beach. One Festival. One Love” Szczegóły na fb Helene Beach Festival lub na stronie http://www.helene-beach-festival.de
Mamy dla Was bilety do wygrania – szczegóły na naszym Facebooku –  https://www.facebook.com/sulecinmadman/

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *