Puchar Starosty

Sulęcin 2.09.2017r. – Turniej Piłki Siatkowej

Puchar Starosty…

W turnieju wzięły udział trzy drużyny: Orzeł Międzyrzecz, Chrobry Głogów oraz Olimpia Sulęcin. Każdy mecz grano systemem trzysetowym. Jako pierwsi na parkiet wyszły drużyny z Międzyrzecza i Sulęcina.

Olimpia Sulęcin – Orzeł Międzyrzecz 3:0 ( 25:17, 25:21, 25:17)

Po meczu nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. W krótkich słowach zrobił to (z szalikiem w barwach Olimpii na szyi) wicestarosta Tomasz Prozorowicz. Po części oficjalnej siatkarze przystąpili do drugiego spotkania. Tym razem pierwszoligowcy z Sulęcina mieli przerwę, a na parkiecie zobaczyliśmy zespoły z Międzyrzecza i Głogowa.

Orzeł Międzyrzecz – Chrobry Głogów 2:1 ( 20:25, 25:18, 25:18)

Turniej tak się ułożył, że przed przystąpieniem do ostatniego meczu sulęcinianie wiedzieli, że do wywalczenia pucharu potrzebny będzie jeden wygrany set. Tak też się stało i mimo porażki z Chrobrym, Puchar Starosty pozostał w Sulęcinie.

Olimpia Sulęcin – Chrobry Głogów 1:2 ( 25:18, 25:27, 19:25)

Jak ocenić turniej pod względem siatkarskim? Nie podejmę się tego, ponieważ każdy z zespołów jest w trakcie przygotowań do ligowych rozgrywek. Może więcej odpowiedzi da następny turniej, który zostanie rozegrany w Sulęcinie w dniach 23/24 września.

Puchar Starosty trafił w ręce kapitana Olimpii Sulęcin, Damiana Sławiaka. Wręczył go wicestarosta Tomasz Prozorowicz w towarzystwie prezesa sulęcińskiego klubu, Stanisława Szablewskiego. Pozostałe drużyny też otrzymały puchary.

„Pierwsze granie” już za nami. Kibice nie mogą się już doczekać ligowych potyczek. W kuluarach słyszałem jak umawiali się na wyjazd do Suwałk na pierwszy ligowy bój.

Puchar Starosty – galeria zdjęć:

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *