Wystawa Rolnicza

Krzeszycka Jesień 2017

Wystawa Rolnicza odbyła się już po raz dwudziesty trzeci. Impreza, którą zorganizowano na gminnym stadionie, zgromadziła liczne grono wystawców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Do tego liczne atrakcje dla najmłodszych. Na scenie królował śpiew i taniec. Jak zawsze przy takiej okazji odbyły się konkursy. Wyniki zostaną opublikowane na oficjalnej stronie Gminy Krzeszyce – http://www.krzeszyce.pl/

Wystawa Rolnicza – galeria zdjęć:

Podczas imprezy zaginął piesek. Zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Publikujemy podziękowania właścicielki zwierzaczka:

Wspaniała wiadomość! Piesek zaginiony w niedzielę, w czasie obchodów Krzeszyckiej Jesieni odnalazł się! Było to możliwe tylko dzięki niesamowitemu zaangażowaniu w poszukiwania całej krzeszyckiej społeczności. Dziękuję bardzo pani wójt Irenie Szpulak za pomoc, dziękuję panu Henrykowi Tokarczukowi, który służył za przewodnika po okolicach i szukał z nami naszej zguby, dziękuję strażakom OSP a szczególnie panu Mariuszowi Leśniewskiemu, który rozpoczął akcję na Facebooku. Dziękuję wszystkim, którzy udostępniali zdjęcia pieska na Facebooku i włączyli się w jego poszukiwania. Dziękuję leśnikom, policjantom, paniom ze stacji benzynowej i wszystkim, którzy starali się nam pomóc. Na koniec zostawiłam podziękowania szczególne. Dwaj bracia – Piotruś i Sebastian Brzóska. Chłopcy, byliście wspaniali! To oni wczesnym rankiem próbowali złapać pieska ale wystraszony nie chciał podejść. To ich Mama, pani Marta dzielnie nas wspierała i jeździła po Krzeszycach szukać psa. I jeszcze jedne szczególne podziękowania dla pani Justyny Kuligowskiej. To pani Justynie udało się podejść do pieska i dzięki niej ostatecznie zguba trafiła do rąk właścicieli. Kochani, dziękuję wszystkim za wspaniałą pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu zguba jest cała, zdrowa i odpoczywa w swoim domu. Jesteście wspaniali!

Madman

 

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *