Porażka Olimpii z AGH Kraków

I Liga Siatkówki Mężczyzn

Olimpia Sulęcin – AZS AGH Kraków 1:3 (24:26, 25:22, 22:25, 19:25 )

Mecz zaczął się dla sulęcinian całkiem obiecująco, więc kibice zaczęli mieć nadzieję, że zła passa zostanie wreszcie przerwana. Później kilku punktowa przewaga została roztrwoniona i doszło do nerwowej końcówki. Z tej obronną ręką wyszli krakowianie. Nadzieję odżyły po wygraniu przez siatkarzy Olimpii drugiego seta. 1:1 i mecz zaczynał się od początku. Niestety, ale to było wszystko na co było w sobotę stać gospodarzy. Odnieśli szóstą z rzędu porażkę. Pierwszoligowy dorobek siatkarzy z Sulęcina to: 0 punktów, tylko dwa wygrane sety i ostatnie miejsce w tabeli. Najbliższy mecz Olimpia rozegra we Wrześni i tam o punkty też będzie niezmiernie trudno.