Nauczyciel na Medal

Nominowani przez uczniów

Nauczyciel na Medal

Aż trójka nauczycieli z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w naszym mieście została nominowana przez młodzież tej szkoły do Tytułu „Nauczyciel na medal” w Plebiscycie Gazety Lubuskiej.

Link do strony z aktualnym rankingiem:

http://www.gazetalubuska.pl/plebiscyty/a/nauczyciel-na-medal-klasy-starsze-powiat-sulecinski-i-slubicki,12578228/

Nauczyciel na Medal – rekomendacje

Przedstawiamy poniżej rekomendacje młodzieży dla trójki naszych pedagogów z tego liceum:

Pani Iwona Grzegorek

Zawsze rozpromieniona nauczycielka, która pomaga przebrnąć przez strony edukacyjnej księgi. Zaskakuje wszechstronnością pomysłów, elokwencją i oczytaniem. Solidnie przygotowuje do matury, czym wzbudza niezmierzony podziw i buduje odwagę. Zabiera nas w piękne podróże po epokach. Poezyjność prowadzonych zajęć przyciąga tłumy słuchaczy do Jej gabinetu. Niezastąpiona polonistka, bez której szkoła nie funkcjonuje!

Pani Danuta Baranowska

Charyzmatyczna nauczycielka. DODAJE otuchy, ODEJMUJE smutki, MNOŻY uśmiechy i POTĘGUJE radość. Nieobliczalna królowa królowej nauk! Pierwszeństwo ma u niej przygotowanie do matury. Zawsze zaskakuje nowymi pomysłami, jest pomocnym i niezastąpionym pierwiastkiem naszej szkoły.

Pan Jerzy Baranowski

Najlepszy nauczyciel w galaktyce! Jego znakiem rozpoznawczym jest chęć niesienia pomocy innym z prędkością światła. Z pozoru cichy, ale tak naprawdę dusza towarzystwa, która podczas wyjazdów dydaktycznych przyciąga uczniów swoimi pomysłowymi zajęciami astronomicznymi. Potrafi dodać pewności siebie młodym naukowcom, w których widzi swoje gwiazdy. Jest nieoderwalnym Słońcem naszej uczniowskiej planety.

Madman

Rekomendacje – uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicz (dane do wiadomości redakcji)

Autor: Madman

Podziel się na

4 komentarze

 1. Rekomendacje uczniów świadczą o świetnych relacjach na linii nauczyciel-uczeń 🙂 Brawo!

  Dodaj komentarz
  • Nie na darmo mówią, że uczniowie to najlepsi obserwatorzy.

   Dodaj komentarz
 2. Z panią Iwoną nie miałem przyjemności się spotkać, ale Państwo Baranowscy z pewnością zasługują na medal. Zawsze uśmiechnięci, pomocni, zwyczajnie życzliwi.
  Absolwent 1996.

  Dodaj komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *