4 medale zawodników SKB Badminton4all

Turniej Badmintona w Świebodzinie

Kolejny super zorganizowany turniej badmintona w Świebodzinie, na którym nie mogło zabraknąć Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all”. Cieszymy się niezmiernie, że zawodnicy SKBB zdobyli aż 4 medale .

Najbardziej emocjonującym pojedynkiem była najstarsza kategoria (7klasa i 2-3 gimnazjum). W pół finale spotkało się dwóch zawodników z Sulęcina. Młodziutkiemu Łukaszowi Chudzińskiemu z SKBB (klasa7) niewiele zabrakło, by pokonał Jakuba Górskiego również z Sulęcina SSB (klasa 3 gimnazjum) przegrywając w 3 setach 11/10 ,6/11 9/11. Łukasz ostatecznie zajął 3 miejsce. Weronika Aleksandrowicz (klasa 6) nie dała nikomu szans. Pokonała wszystkie zawodniczki i  zdobyła 1 miejsce . Bracia SudakowscyFabian wywalczył srebrny medal klasa 3-4, natomiast Alan wywalczył brązowy medal klasa 5-6. W turnieju wystartowali również Blanka i Kacper, którzy po walecznych meczach nie wyszli z grup. Zabrakło kontuzjowanego Kuby. W turnieju wystartowało ponad 90zawodników . Turniej w Świebodzinie odwiedził przewodniczący Rady Miejskiej w Sulęcinie, Zbigniew Szczepański.

4 medale zawodników SKB Badminton4all – galeria zdjęć:

Wszystkim Serdecznie GRATULUJEMY!

Wielkie podziękowania dla Marzeny i Grzesia Tomaszewskich za super zorganizowany turniej.

Klub SKBB działa bez dotacji z Gminy Sulęcin.

Trener SKBB –Robert Aleksandrowicz

Badminton4all

od redakcji

Już w najbliższą sobotę (25.11) w Świebodzinie kolejny turniej. Tym razem rozgrywany w ramach Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Postaramy się też tam być.

Author: Madman