Porażka Olimpii z AZS Częstochowa

Nie pomógł nawet prezes w roli kierownika drużyny

Porażka Olimpii z AZS Częstochowa

Olimpia Sulęcin – AZS Częstochowa 0:3 (14:25, 17:25, 20:25)

Zwycięstwo siatkarzy z Częstochowy ani przez moment nie było zagrożone. Byli po prostu lepsi pod każdym względem siatkarskiego rzemiosła. Na ławce sulęcinian zasiadł w roli kierownika drużyny prezes STS Olimpii Stanisław Szablewski . Miało to zapewne zmobilizować gospodarzy do lepszej gry, ale niestety skutek był żaden. Sobotni mecz kończył I rundę rozgrywek. Dorobek siatkarzy z Sulęcina po 11 rozegranych meczach jest mizerny. Wyniki pozostałych spotkań oraz aktualna tabela:

I Liga runda zasadnicza

Rundę rewanżową Olimpia zapoczątkuje już w najbliższy czwartek. W hali Liceum im. Adama Mickiewicza sulęcinianie podejmą Ślepsk Suwałki. W pierwszym meczu było 3:1 dla drużyny z Suwałk.

Porażka Olimpii z AZS Częstochowa – galeria zdjęć:

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

3 komentarze

 1. Napiszcie wreszcie o faktycznym stanie sytuacji. To nie jest zespół ani trener na I ligę! Prezes na ławce w roli kierownika drużyny? Chyba straszaka albo szamana. Może pomogą wyższe stypendia?
  Na stronie gminy wyczytałem, że „przyznane stypendia są dowodem uznania za wywalczenie w rozgrywkach sportowych awansu do I Ligii Piłki Siatkowej”. Pomijając fakt pompowania publicznych pieniędzy w zespół „z armią zaciężną”, to na liście są też nazwiska zawodników, którzy z awansem do I ligi nie mają nic wspólnego. Coś tu jest nie tak.

  Dodaj komentarz
 2. Zgadzam się w zupełności z przedmówcą. Jeżeli chodzi o mecz, to wyglądał jak trening drużyny z Częstochowy, a przeciwnikiem były głębokie rezerwy.

  Dodaj komentarz
 3. Może trzeba wpompować w Olimpię jeszcze więcej publicznych pieniędzy? W Sulęcinie uprawiane są też inne dyscypliny sportowe, więc może warto o tym pamiętać!

  Dodaj komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *