Badminton4all nie zwalnia tempa

Nowogród Bobrzański/Solec Kujawski/Puszczykowo

Badminton4all nie zwalnia tempa.

Sportowy weekend klubu. W Nowogrodzie Bobrzañskim najmłodsi zawodnicy Alan i Fabian Sudakowscy, Łukasz Chudziński i Weronika Aleksandrowicz grali na Mikołajkowym Turnieju Badmintona. Seniorzy dziś rywalizują na Seniorskim turnieju badmintona w Solcu Kujawskim, na który przyjechało ponad 100 zawodników. Jutro wystąpią  w Puszczykowie na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego. Gry zakończą się późnym wieczorem.

W Nowogrodzie Bobrzańskim odbył się dzisiaj Mikołajkowy Turniej Badmintona. Niesamowicie zagrali zawodnicy Sulęcińskiego Klubu Badmintona Badminton4all. Złoty medal w kat.3-4 chłopców zdobył Fabian Sudakowski, w kat. 5-6 dziewcząt Złoty medal zdobyła Weronika Aleksandrowicz, w kat.7 kl. – II gim. Srebrny medal Łukasz Chudziński oraz brąz dla Alana Sudakowskiego kat.5-6 chłopców. Widać, że treningi pod okiem trenerów przynoszą sukcesy. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Klub jak wiemy nie jest wspierany przez dotacje z gminy. Należy mieć tylko nadzieję, że w przyszłym roku to się zmieni.

Badminton4all nie zwalnia tempa – Solec Kujawski

Trener SKB Badminton4all Robert Aleksandrowicz po zaciętej walce z partnerem deblowym Marcinem Grzywaczem wygrali finał pokonując parę z Kaliningradu 22-24, 21-10, 21-18. W grze mieszanej z Martą Wojciechowską z Piasta Słupsk zdobyli srebrny medal. Teraz są w drodze do Puszczykowa by móc jutro wystartować w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego. Trzymajcie kciuki! Wieści z Puszczykowo oczywiście będą na naszym portalu.

Puszczykowo

Po wczorajszych medalach przyszedł czas na następne
Szkoleniowiec Sulęcińskiego Klubu Badmintona Badminton4all Robert Aleksandrowicz zdobywa w Puszczykowie Mistrzostwo Wielkopolski w Badmintonie. Dwa złota jadą do Sulęcina. Jedno w singlu, a drugie w deblu z partnerem Marcinem Grzywaczem z Sianowa.W finale spotkali się z gospodarzami turnieju Przemysławem Janaszkiem i Mateuszem Wilczkiem z PTS Pyszczykowo. W turnieju udział wzięła wicemistrzyni Świata 2017 Dorota Grzejdak.

Były to dwa bardzo owocne dni dla sulęcińskiego klubu. Worek medali, a do tego w trzech miastach Polski na ustach był Sulęcin. Promocja dla naszego miasta niebywała. Gratulujemy sukcesów uczestnikom tych trzech turniejów.

A już w najbliższą sobotę zapraszamy do Lubniewic na Mikołajkowy Turniej Badmintona. Nasz portal objął turniej patronatem medialnym.

Madman

fot. Badminton4all

 

 

Autor: Madman

Podziel się na

3 komentarze

 1. Czytam i nie rozumiem 🙁 Klub szkoli młodzież i gmina w tym nie pomaga? Jakaś paranoja!

  Dodaj komentarz
  • To pytanie chyba należy skierować bezpośrednio do Burmistrza dlaczego tak dziwnie postępuję na Olimpię miliony ma ,a na dzieci nie masz SZOK .

   Dodaj komentarz
  • Serce się raduje. Kolejne sukcesy zawodników i działaczy Klubu Sportowego Badminton4all. Brawo Wy.

   Dodaj komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *