Czesław Śpiewa

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach

Czesław Śpiewa Solo Act

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach zaprasza na koncert: Czesłąw Śpiewa Solo Act, który odbędzie się 21 kwietnaia 2018 roku o godz. 19:00  w Sali widowiskowej GOK-u.
Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 15 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Podróże po małych miejscowościach potocznie nazywanych „Polską klasy B” miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Czesława Mozila szerszej publiczności jako alternatywnego grajka.
Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Czesław Śpiewa Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila, „. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.
Zapraszamy na ten jakże niezwykły koncert.

Czesław Śpiewa Solo Act

Bilety przedsprzedaż 30 zł / w dniu koncertu 40 zł
Rezerwacja: tel. 95 755 7639, w biurze GOK, e-mail: gokpodmorwa.lubniewice@gmail.com
Rezerwacja nie jest równoznaczna z przedsprzedażą.
Wpłaty: biuro GOK lub przelew na nr konta:
02836900080051687520000010.

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *