Pożegnanie klas maturalnych

Do matury zostało już niewiele czasu…

Pożegnanie klas maturalnych w dwóch sulęcińskich szkołach. Scenariusz podobny, przemówienia, wyróżnienia oraz rozdanie świadectw.

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie.

Pożegnanie klas maturalnych:

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie.

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

4 komentarze

 1. Czy to prawda, że „najlepsza w historii I LO dyrektorka”, jako jedyna z pracowników Szkoły, nie dostała od Maturzystów podziękowań, nie mówiąc o kwiatach!?

  Dodaj komentarz
  • Święta prawda! To największy szkodnik w historii tej szkoły i jej młodzieży. Na miejscu tej kobiety wyszedłbym z tej uroczystości. Kiedy wreszcie skończy się ten żałosny z podtekstem politycznym CYRK!? Wstyd dla Sulęcina i Liceum.

   Dodaj komentarz
 2. Z I LO w Sulęcinie odeszli bardzo wartościowi ludzie, szkoda że przez te 3 lata byli niszczeni przez Panią dyrektor. Nie dziwię się, że nie dali kwiatów, a wręcz bardzo ich za to szanuje. Braw za dużych dla Pani Dyrektor też nie było, zresztą podobnie jak dla Pana starosty, ale co się dziwić jeśli uczniowie dobrze widzą, że oni niszczą nasze liceum. A ciekawe jest to, że Pan wicestarosta ostatnio coś nie pokazuje się w I LO. Czyżby dobrze wie, że nikt nie chce go w nim widzieć?

  Dodaj komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *