Medale SKBB

Ogólnopolski Turniej Badmintona Młodzików

Medale SKBB w Polanowie

Wczoraj w Polanowie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików w Badmintonie o puchar firmy MACED. Nie mogło tam zabraknąć Sulęcińskiego Klubu Badmintona Badminton4all.  Zawodnicy pojechali walczyć o cenne punkty do listy klasyfikacyjnej PZBad , które przydadzą się do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików.

Wyniki :

Srebrny medal zdobyła Weronika Aleksandrowicz w grze pojedynczej młodziczek.
Brązowy medal zdobył Łukasz Chudziński w grze pojedynczej młodzików.
Srebrny medal zdobyli Łukasz Chudziński /Weronika Aleksandrowicz grze mieszanej młodzików.
Srebrny medal zdobyli Łukasz Chudziński /Kacper Kurek w grze podwójnej młodzików.
Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Alan Sudakowski w grze pojedynczej młodzików.  Mimo walki o każdą lotkę musiał uznać wyższość przeciwnika przegrał 1:2. W grze podwójnej Alan, z kolegą z Kędzierzyna Koźla z Karolem Krzych zdobyli 5miejsce.

Serdecznie Gratulujemy

Było to kolejny sprawdzian dla zawodników z Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all”.  Jak wiemy klub nie jest wspierany przez Gminę. Po raz kolejny trzeba podkreślić, że dla burmistrza ten klub to „powietrze”. Jest to o tyle dziwne, bo mamy w Sulęcinie zdolną młodzież, która trenuje badmintona.
Kolejny, a zarazem ostatni turniej przed wakacjami zawodnicy SKBB zagrają 9.06.2018 w Poznaniu.