Wydarzenia z SP nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie

Wydarzenia z SP nr 1

ZMAGANIA LEKKOATLETÓW

LOM – finały

W piękny słoneczny dzień 29 maja 2018 r. w Zielonej Górze uczennice naszej szkoły po eliminacjach powiatowych wystartowały w finałach LOM w lekkiej atletyce.

W biegu na 800 m Nikola Sobczak zajęła  I miejsce a Magdalena Cerbin V miejsce. Na 400m Gabriela Góra II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Bieg uliczny

3 czerwca 2018 r. otrzymaliśmy zaproszenie na reprezentowanie naszej szkoły i gminy w biegu ulicznym w Beeskow (Niemcy). Po przyjeździe na miejsce otrzymaliśmy koszulki, numery startowe i prowiant. Po zapoznaniu się z trasą biegu i rozgrzewce wyruszyliśmy na start.  W składzie Nikola Sobczak, Gabriela Góra, Magdalena Cerbin, Jakub Janiszyn, Dawid Nowak i Małgorzata Zając wystartowaliśmy w biegu na 5 km. Wszyscy szczęśliwie ukończyliśmy. Na zakończenie odbył się koncert orkiestry z Beeskow i wszyscy poczuliśmy się jak w filharmonii. Nikola Sobczak zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Małgorzata Zając

 Wydarzenia z SP nr 1 – Laureaci konkursów przedmiotowych

 

Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, podczas uroczystego podsumowania konkursów przedmiotowych gimnazjów, pani Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty wręczyła laureatom zaświadczenia i nagrody, a ich nauczycielom podziękowania.

Wśród wyróżnionych i w tym roku nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Gratulacje od pani Kurator otrzymali:

Dawid Nowak z klasy III c, dwukrotny laureat z matematyki i fizyki,

Victoria Schön z klasy III d, laureatka z języka niemieckiego.

Podziękowania za rzetelną pracę i wzorową realizację zadań otrzymali także nauczyciele:  Elżbieta Stein,  Krzysztof Kopij i Aleksandra Kosek.

Na gratulacje zasługują także nasi finaliści: z matematyki Agnieszka Wartownik III c  i  Filip Banaszak II b, z języka angielskiego Karolina Koszela III c,  z języka polskiego Martyna Olejniczak i Weronika Lencewicz III d, z geografii Julia Grygorcewicz III d i Filip Molewski IIIc .

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wydarzenia z SP nr 1 – Konkursy przedmiotowe szkół podstawowych – podsumowanie

4 czerwca 2018 r. o godzinie 1100 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkól podstawowych województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Podczas uroczystości laureatom wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata. Laureatkę naszej szkoły przygotowywała Elżbieta Stein.

Tytuł laureata konkursu przedmiotowego z matematyki uzyskała uczennica klasy VII A Zuzanna Rajman. Gratulujemy!

 

 

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *