Fundnij książkę bibliotece

Biblioteka Publiczna w Sulęcinie

Fundnij książkę bibliotece. Na każdej zakupionej książce – dzięki Twojej darowiźnie – umieścimy informację, że książka została ufundowana przez Ciebie.

Jeżeli zastanawiasz się czy jest to ciekawy pomysł? Do ilu ludzi dotrze taka informacja? Już odpowiadamy – w 2017 roku z księgozbioru naszej biblioteki oraz filii skorzystało ponad 1977 zarejestrowanych czytelników. Wypożyczyli 32480 woluminów. Do tego promujemy książki na portalach internetowych, a także w internetowym Radio SOK. Książki w bibliotece są przez wiele lat. Taka informacja nie będzie tylko na miesiąc, rok tylko na wiele lat.

Ufundowanie książek gwarantuje ogromną satysfakcję z możliwości wzbogacenia księgozbioru naszej biblioteki. Co będziesz miał?  Oprócz satysfakcji, dzikiej radości, wywołaniu uśmiechu na twarzach Czytelników i bibliotekarek z powodu nowości czytelniczych – w zamian?

– Zamieszczenie imiennej informacji o ufundowaniu książki w zakupionych książkach.

– Możliwość dokonania wyboru gatunku literackiego książek (literatura dziecięca/młodzieżowa, beletrystyka, niebeletrystyka, itp.), które mają być zakupione.

– Informacja o Twoim zaangażowaniu w tę inicjatywę znajdzie się na naszej stronie internetowej www.bibliotekasulecin.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook oraz Instagram.

W przypadku zainteresowania prosimy o dokonanie wpłaty na numer konta bankowego 87 1240 3624 1111 0000 3063 3313 z dopiskiem „Książki dla biblioteki”.

Gdybyście mieli inny pomysł na podziękowania z naszej strony – skontaktujcie się z Natalią Januszkiewicz Tel: 665 444 623, 95 755 31 72.

Fundnij książkę bibliotece – Zachęcamy do wsparcia akcji!

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *