Warsztaty w bibliotece

Mirabelka – kiełkująca historia

Warsztaty w bibliotece

 

Biblioteka Publiczna w Sulęcinie zaprasza dzieci w wieku od 10 do 14 lat do wzięcia udziału w warsztatach „Mirabelka – kiełkująca historia” na podstawie książki Cezarego Harasimowicza pt. „Mirabelka”.

„Mirabelka – to pełna nadziei, wiary i miłości historia kilku pokoleń mieszkańców warszawskich Nalewek opowiedziana z perspektywy drzewa, które naprawdę tam rosło.”

Zajęcia warsztatowe odbędą się w ramach ogólnopolskiej akcji dla bibliotek ph. „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy” organizowanej przez Barbarę Marię Morawiec, red. nacz. serwisu Lustro Biblioteki (www.lustrobiblioteki.pl). Natomiast współorganizatorem akcji jest Wydawnictwo Zielona Sowa. Akcja odbywa się w związku z obchodami stulecia odzyskania niepodległości.

Założeniem warsztatów jest rozbudzenie wśród uczestników zainteresowania historią Polski. Zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z wojną, a także promocja czytelnictwa.

Warsztaty odbędą się 11 października 2018 r. o godzinie 17.00 w Bibliotece Publicznej w Sulęcinie (ul. Moniuszki 1, Sulęcin). Planowany czas zajęć to około 1 godzina.

Warsztaty w bibliotece – na zgłoszenia czekamy do 5 października 2018 r. pod nr tel. 95 755 31 72.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

 

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *