5 Rano

Klub u Bulka serdecznie zaprasza na kolejne świetne muzyczne wydarzenie w nowym sezonie koncertowym…

5 Rano – koncert zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

Gdzie? Klub u Bulka

ul. Moniuszki 1

69-200 Sulęcin

Kiedy? 19.10.2018 r.

godz. 20:00

Bilety: 20/30 – szczegóły dotyczące rezerwacji oraz sprzedaży biletów na stronie internetowej organizatora.

***

5 RANO to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60,70. Podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hard rockiem, ale także otwartym na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie.
Koncerty 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu. Łukasz Łyczkowski to najlepszy wokal męski ostatniej edycji Voice of Poland. Potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością. 5 RANO od wielu lat pojawia się na największych scenach, festiwalach zdobywając szereg nagród, ale uwielbia grać także koncerty klubowe.

Wokalista zespołu zbierał doświadczenie u boku m.in Leszka Cichońskiego, z którym nominowany był do nagrody FRYDERYKI, wystąpił na Przystanku Woodstock, ale sam osobiście za największy sukces uważa występ na Festiwalu ,,Ku Przestrodze” u boku Sebastiana Riedla & Cree.
Zespół z podniesionym czołem supportował najwięsze gwiazdy muzyki rockowej w Polsce. Potrafi dostosować się repertuarem do imprez plenerowych jak i dać rasowy koncert klubowy.
W 2018 roku zespół wyda swoją drugą płytę i w ramach promocji tego wydawnictwa wyrusza w Polskę by dawać jak najlepsze koncerty. Do zobaczenia w Klubie!

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *