Ciemna strona wyborów

Wybory samorządowe 2018

Ciemna strona wyborów, a dokładnie to kampanii wyborczej.

Wczoraj na naszym profilu na – Facebook Madman24.pl opublikowałem tekst dotyczący Poczty Polskiej i ulotek. Właściwie to temat dotyczył niedostarczanych listów kosztem roznoszonych ulotek. Właśnie w związku z ulotkami dostajemy od czytelników dużo negatywnych sygnałów.

Zdjęcie przesłane przez naszą czytelniczkę jest tylko jednym z wielu. Ulotki są wszędzie, leżą na schodach, na wycieraczkach pod drzwiami i oczywiście w skrzynkach. Nie mam zamiaru negować kampanii wyborczej, ale ilości dostarczanych ulotek zwyczajnie denerwują, przynajmniej część mieszkańców. Do tego banery, niektóre umieszczone w tak dziwnych miejscach, że budzą raczej tylko politowanie.

Długo zastanawiałem się czy publikować to zdjęcie, bo czyn którego ktoś się dopuścił, trudno nawet skomentować.

Zostawiam to ocenie czytelników….

Rozmawiałem dzisiaj z człowiekiem bezpośrednio zainteresowanym i kategorycznie stwierdził, że tak tego nie zostawi.

Plakaty wyborcze – też wiszą wszędzie. Mamy w Sulęcinie słupy ogłoszeniowe i od dawna jest z tym problem. Klejenie jednego na drugim, zrywanie, to standard. Teraz się to jeszcze nasiliło.

Kampania wyborcza jest na finiszu. Do ciszy pozostało jeszcze 27 godzin. Podejrzewam, że będą one najbardziej aktywne. O hasłach wyborczych nie chcę pisać. I tak zresztą najbardziej podoba mi się to, wymyślone przeze mnie: „Wybuduję metro do Wędrzyna!”

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *