Ocalić od zapomnienia

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach

Ocalić od zapomnienia

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach serdecznie zaprasza na koncert: Yanina 4 Gramy ”PIOSENKI POLSKIE. Ocalić od zapomnienia” który odbędzie się 09.11.2018r. o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK.

Janusz Yanina Iwański. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych w kraju, a także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Jest autorem i wykonawcą przeboju WIELKIE PODZIELENIE, który pomimo upływu czasu nadal jest grany przez wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby POLSKIE RADIO, czy RADIO ZŁOTE PRZEBOJE.

Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć: Dariusz Bafeltowski , Przemysław Pacan oraz Agnieszka Djatri Kural Koncert składa się z utworów wykonywanych niegdyś przez takich wybitnych twórców polskiej muzyki rozrywkowej, jak Krzysztof Klenczon, Czesław Niemen, Tadeusz Nalepa, Marek Grechuta czy Marek Jackowski. Usłyszymy tutaj niezapomniane przeboje, a wśród nich BIAŁY KRZYŻ, MODLITWĘ, DZIWNY JEST TEN ŚWIAT, OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA, OPRÓCZ BŁĘKITNEGO NIEBA czy TOLERANCJE. Nie zabraknie oczywiście „Wielkiego podzielenia” oraz kilku innych autorskich piosenek z ostatniej płyty ‚Kręci się”.

Rezerwacja biletów: biuro GOK, tel. 957557639, e-mail: gokpodmorwa.lubniewice@gmail.com Cena biletu: 15 zł- przedsprzedaż, 20 zł- w dniu koncertu. Opłata za bilet: biuro GOK, przelew: Bank Spółdzielczy Ośno Lubuskie/o. Lubniewice 02 8369 0008 0051 6875 2000 0010

Ocalić od zapomnienia – GOK „Pod Morwą”

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *