SKBB w Świebodzinie

Turniej Badmintona

W Świebodzinie 10.11.2018 zawodnicy Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all” zagrali w turnieju badmintona z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W turnieju wzięło udział 114 zawodników: Babimost, Golice, Nowy Tomyśl, Nowogród Bobrzański, Sulęcin oraz Świebodzin. Młodzi zawodnicy z Sulęcina rozegrali świetne zawody, stając kilkakrotnie na podium.

Wśród najmłodszych (klasa 1-2) nie dając nikomu szans wygrała 8 letnia Natalia Banasiak SKBB .

W starszej kategorii dziewcząt drugie miejsce wywalczyła Weronika Aleksandrowicz SKBB przegrywając dopiero
w finale ze zwyciężczynią turnieju Sandrą Szczerbin z Golic.

Kategoria chłopców klasa 7-8 i 3 gim – sulęcińscy badmintoniści zagrali rewelacyjnie. Pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Chudziński SKBB. Piąte miejsce zajął Filip Banasiak SKBB oraz 9 Alan Sudakowski SKBB.

Klasa 5-6 chłopców – mocne piąte miejsce wywalczył Fabian Sudakowski SKBB.

Wielka piątka dla Grzegorza Stasiłowicza. Mimo to ,że nie trenuje z nami zagrał rewelacyjnie z uśmiechem na
twarzy wywalczył 2 miejsce w kategorii klasa 3-4 chłopców.

Po turnieju pojechaliśmy na zasłużoną pizzę.
Gratulacje dla organizatorów Marzeny i Grzegorza Tomaszewskich za kolejny super turniej.

SKBB w Świebodzinie – galeria zdjęć:

Już za dwa tygodnie podopieczni Roberta Aleksandrowicza zagrają w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików w Badmintonie, które odbędą się w Sianowie w dniach 22-25.11.2018.

Udział w mistrzostwach wezmą: Alan Sudakowski, Łukasz Chudziński oraz Weronika Aleksandrowicz.  Jest to uwieńczenie ogromu pracy, jaką wykonali zawodnicy oraz trenerzy SKBB. Trzymamy mocno kciuki za młodych zawodników z Sulęcina. Sam udział to już dla nich duży sukces!