Sukces egzaminacyjny

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie

Sukces egzaminacyjny w 2018 roku w 100 procentach!

Znane już są nam wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie  uczniów Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, w których poradzili sobie w 100 %.

W zawodzie technik pojazdów samochodowych, w kwalifikacji Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych” – przystąpiło 100 % uczniów i 100 % zdało. Technik żywienia i usług gastronomicznych, w kwalifikacji „Sporządzanie potraw i napojów” – przystąpiło 100 % uczniów i 100 % zdało. W zawodzie technik logistyk, w kwalifikacji „Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych” – przystąpiło 100 % uczniów i 100 % zdało. Natomiast w zawodzie kucharz, w kwalifikacji „Sporządzanie potraw i napojów” – przystąpiło 100 % uczniów i 100 % zdało. Cukiernik, w kwalifikacji „Produkcja wyrobów cukierniczych” – przystąpiło 100 % uczniów i 100 % zdało. W zawodzie wędliniarz, w kwalifikacji „Produkcja przetworów mięsnych i tłuszczowych” – przystąpiło 100 % uczniów i 100 % zdało.

100 % zdawalności to przykład dobrych praktyk i sukces na wielu płaszczyznach.  Szkoła – uczeń – nauczyciel – rodzic – pracodawca – rynek pracy. Gratulujemy tak wysokich wyników, które świadczą o nabyciu kompetencji profesjonalnych, niezbędnych w przyszłej pracy zawodowej. Życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych.

Dyrektor Szkoły

Grażyna Sobieraj

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *