Walne zgromadzenie w Linie

Walne zgromadzenie w Linie

06 stycznia 2019r., o godz. 10 :00 w sali konferencyjnej „Spółdzielni Mieszkaniowej” w Sulęcinie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za rok 2018 członków Koła PZW Nr 2 „LIN” Sulęcin. Zebranie otworzył oraz serdecznie przywitał przybyłych wędkarzy Prezes Koła Kazimierz Jaruga. 

Zebranie odbyło się w drugim terminie o godz. 10:30. Wzięło w nim udział 33 członków koła. Na przewodniczącego zgromadzenia został wybrany jednogłośnie kol. Jerzy Lasota, a na sekretarza kol. Jacek Dąbrowski. Powołane zostały także następujące komisje: mandatowa, skrutacyjna, uchwał i wniosków.  Kolejnym punktem zgromadzenia było przedstawienie sprawozdań z działalności Zarządu Koła za rok 2018, Komisji Rewizyjnej, Sadu Koleżeńskiego oraz Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”.

W dalszej części obrad zgromadzenie przyjęło uchwałę w sprawie realizacji preliminarza budżetu Koła i planu pracy Zarządu Koła na 2019 rok. Uchwałę o dobrowolnych składkach na zarybianie jez. Trzeciego (Owiecko Duże). Harmonogramu zawodów wędkarskich koła oraz szkółki wędkarskiej „Linek Kroczek”. Zgodnie z porządkiem zgromadzenia odczytano wyniki klasyfikacji wędkarskiej Grand Prix Koła za rok 2018 oraz wręczono nagrody i wyróżnienia.

   Na zakończenie walnego zgromadzenia Prezes życzył zebranym sukcesów w życiu prywatnym, rekordowych okazów nad wodą oraz spokojnej i owocnej pracy dla dobra PZW.

Walne zgromadzenie w Linie – galeria zdjęć:

Koło PZW nr 2 „Lin” Sulęcin

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *