BAiKA

BAiKA w Klubie u Bulka15.02.2019 r. 

Otwarcie Klubu – 19:30 / Koncert: 20:30 Bilety: 20/25 zł

Rezerwacja i szczegóły pod numerem telefonu 506 070 879

Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym – bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego koncert. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązywać będzie na wszystkich bulkowych koncertach.
 
INFO
BAiKĘ tworzą:
Kafi/Katarzyna Sondej – śpiew
Piotr Banach – instrumenty
Marcin Żabiełowicz – gitara
 
Nazwa zespołu jest skrótem od Banach i Kafi. Piotra Banacha nie trzeba przedstawiać szerzej, to utytułowana i doceniana osobowość polskiego rocka. Założyciel i lider zespołów m.in. Hey i Indios Bravos, oraz producent i współkompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej – „Puk, puk”.
 
Kafi – Kasia Sondej to grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka. Publiczność zna ją już z koncertów BAiKi, ale też z występów u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy zespołu Hey Fayrant Tour 2017. Utwory BAiKi wykonywane jej mocnym i niepokornym wokalem, stają się bardzo przekonującymi historiami o życiu, w których słuchacz odnajduje siebie i swoje przeżycia.
 
W 2018 roku do grupy BAiKA oficjalnie dołączył Marcin Żabiełowicz, gitarzysta zawieszonej obecnie grupy Hey.
 
W tym roku artyści wydali swoją pierwszą płytę pt. „Byty zależne”. Album ukazał się 9 lutego 2018 roku. „Byty zależne” to zbiór dwunastu autorskich kompozycji w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk – od rocka po elektronikę. Wszystkie teksty napisane są po polsku i opisują relacje zachodzące pomiędzy bliskimi sobie ludźmi, co sprawia, że każdy może w nich odnaleźć trochę własnych uczuć i doświadczeń.
 
Przyjdźcie i posłuchajcie na żywo. Zawsze 100% na żywo w Klubie u Bulka! Do zobaczenia.
 
Sulęciński Ośrodek Kultury
 

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *