Dni Otwarte Progress

Dni Otwarte Progress – 09.02.2019r. Hotel Kormoran

„Progress” Biuro Podróży i Szkoła Językowa zorganizowała 9 lutego dzień otwarty swojego biura w Hotelu Kormoran Resort & Spa. Podczas tego dnia przedstawiono oferty wycieczek szkolnych, krajowych i zagranicznych na rok 2019, a także ofertę kursów językowych refundowanych w 100% ze środków Unii Europejskiej. Ponadto w tym dniu swoją ofertę zaprezentowali partnerzy Biura „Progress”, którzy przybyli z różnych zakątków kraju i zagranicy. Tego dnia po raz pierwszy gościli u nas w Sulęcinie:

  • Energylandia – największy w Polsce rodzinny park rozrywki, reprezentowany przez dyrektora ds. wizerunku i rzecznika prasowego Krystiana Kojder  
  • Tropical Islands – największy park wodny w Europie, przedstawiony przez dyrektora ds. sprzedaży Gabrielę Mohri
  • Polsko-Niemieckie Centrum Promocji i Informacji w Cottbus – reprezentowane przez Jolantę Imbierską

Ponadto gościł u nas również Zbigniew Palaczek, przedstawiciel Heide Parku, Legolandu, Kulturinsel, Parku Mirakulum. Nie zabrakło także naszego lokalnego parku rozrywki Majaland, reprezentowanego przez Martę Łobaczewską Account Manager. Swoje stanowisko miał również Hotel Kormoran, a jego prezentację przedstawiła Magdalena Dziedzic. Poza tym przyjechała do nas przedstawicielka firmy ubezpieczeniowej Signal Iduna Elżbieta Krefta, która informowała, jak powinniśmy się ubezpieczać wyjeżdżając za granicę.

Biuro Podróży „Progress” we współpracy z wymienionymi partnerami organizują wycieczki zarówno dla klientów grupowych, jak i indywidualnych.

W tym dniu rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów: bilety wstępu do Energylandii, Tropical Islands, parku w Branitz, ZOO w Cottbus, Kulturinsel oraz voucher wartości 500 zł wystawiony przez Hotel Kormoran. Główną nagrodą ufundowaną przez Biuro Podróży „Progress” była wycieczka dla dwóch osób do Legolandu w Danii, którą wygrała Anna Miszon.

Tego dnia obowiązywał 10% rabat na wszystkie wycieczki organizowane przez „Progress”, a trzy umowy podpisane na najwyższą kwotę otrzymały dodatkowo kosze upominków i rozmaitości wraz z voucherem Hotelu Kormoran.

Dni Otwarte Progress – galeria zdjęć:

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział w sobotnim spotkaniu.

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *