Gala Badmintona w Lipianach

Gala Badmintona w Lipianach – 23.02.2019r. Na IV gali nie mogło zabraknąć Sulęcińskiego Klubu Badmintona,,Badminton4ll”. Młodzi badmintoniści pod okiem trenera Roberta Aleksandrowicza rozegrali turniej wśród dorosłych. Turniej było bardzo mocno obsadzony. Szczególnie w grze pojedynczej kobiet gdzie zagrała między innymi Dorota Grzejdak –Sianów, czy też Dominika Guzik z Krakowa. Właśnie tutaj miała zaszczyt rozegrać z Mistrzyniami swoje mecze 13 letnia Weronika Aleksandrowicz. Doświadczenie bezcenne.Należy mieć tylko nadzieję, że w przyszłości przełoży się to na bardzo dobre wyniki. Weronika zdobyła rewelacyjne 3 miejsce. Nagrodą był bon o wartości 200zł.

Natomiast Łukasz Chudziński niesamowicie zaprezentował się w grze pojedynczej. Zagrał również wśród dorosłych i nikomu nie dał szans. Wygrał cały turniej, młodość szybkość i przede wszystkim technika gry dała możliwość wygranej. Nagrodą był bon o wartości 300zł.

To był kolejny niesamowity udany sprawdzian mówi nam Robert Aleksandrowicz, trener zawodników SKBB. Trzeba bardzo mocno pochwalić organizatorów – UKS Olimpionik przy Zespole Szkół w Lipianach. Stanęli na najwyższym poziomie. Przygotowali między innymi dla każdego zawodnika obiad dwudaniowy, kawę, herbatę, czekoladę na gorąco, ciasto, pączki i słodycze. Odbyła się również loteria fantowa dla kibiców oraz zawodników.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych wyników. Zawodnicy SKBB bardzo mocno trenują i kolejne turnieje przed nimi. Grafik mają mocno napięty, bo aż do końca czerwca.

Życzymy szybkich lotek.

Gala Badmintona w Lipianach – galeria zdjęć:

SKB Badminton4all

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *