Kapsel Cross

Kapsel Cross

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Gry w Kapsle – Kapsel Cross – Już 2. marca w Sulęcińskim Ośrodku Kultury
Kapsel Cross to zunifikowana przez nas odmiana popularnej gry w kapsle, która rządziła na podwórkach jeszcze kilkanaście lat temu.
Przystosowaliśmy rozgrywki znane z dzieciństwa do warunków i rzeczywistości klubowej nadając im widowiskowości i zachowując emocje związane ze zdrową sportową rywalizacją.
Rozgrywkom – pierwotnie przeprowadzanym w sulęcińskim Klubie u Bulka dodaliśmy w zeszłym roku bardziej widowiskową oprawę, rozbudowaliśmy tor na którym przeprowadzane są zawody, które od zeszłej edycji zyskaly międzynarodowy charakter

Rywalizacja, podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się na specjalnie przygotowanym torze, czerpiącym wszystko co najlepsze z dziecięcej zabawy. Będzie więc trudna trasa, wymagające przeszkody, ale przede wszystkim wyśmienita zabawa i rywalizacja.
Tor zostanie zaprojektowany i ustawiony w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, a do jego uformowania wykorzystamy między innymi ok 5 ton ziemi. Pracujemy także nad tym aby z całego wydarzenia przeprowadzić transmisję internetową za pośrednictwem Radia SOK (livestream na portalu Facebook)
Całą imprezę zakończy after-party i koncert na scenie Klubu u Bulka, którego gwiazdą będzie Sidney Polak – na co dzień perkusista zespołu T.Love, który w swojej solowej twórczości nie stroni od poruszania się na granicy gatunków reggae, hip-hop, folk, rock, R&B, grime, oraz dubstep.

Podczas zeszłorocznej edycji rywalizowało 15 zawodników, którzy przyznali po zawodach, że przygotowana trasa była bardzo interesująca, ale także piekielnie trudna. Nauczeni doświadczeniem w konstruowaniu tego typu tras możemy zagwarantować także niezwykłą zabawę i emocje podczas tegorocznej edycji.

W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, oprócz zawodów głównych oraz afterparty na publiczność będzie także czekać tor typu „sandbox” dla dzieci, gdzie nie tylko będą mogły poznawać tajniki gry w kapsle, ale także pobawić się w piasku i samemu konstruować tory i przeszkody oraz „retro-kącik’ ze starszymi komputerami i konsolami, oraz z tymi odrobinkę nowszymi,
Więcej informacji; http://www.fb.com/KapselCross

Kapsel Cross – materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *