Wydarzenia z SOK

„Teraz My”

W sobotę, 6 kwietnia, w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbyła się długo wyczekiwana premiera nowego programu Grupy Kabaretowej TERAZ MY. Nowe skecze, które nasze niezwykle utalentowane aktorki przedstawiły przed licznie zgromadzoną publicznością noszą zbiorczy tytuł „Prawie nałóg” – tematyka show oscyluje bowiem wokół nadmiernego spożywania alkoholu.

Premiera nowego programu to również doskonała okazja do świętowania jubileuszu V-lecia istnienia Grupy Kabaretowej. Od pięciu sezonów panie: Jadwiga Kaczorowska, Leokadia Kępka, Zenobia Lach, Helena Łukaszczuk, Ewa Ryczaj, Eugenia Ślaska i Stanisława Wilk bawią nas i nieustannie zachwycają, a na co dzień szlifują nowe skecze pod bacznym okiem isntruktora, pani Teresy Masztalerz.

W sobotę kabaret przypomniał również kilka scenek z poprzednich programów, które były wystawiane w ostatnich latach. Miło było wrócić wspomnieniami do skeczy sprzed lat, które nieustannie bawią sulęcińską publiczność.

Wielkie brawa i serdeczne gratulacje dla naszych wspaniałych aktorek!

Wydarzenia z SOK: Stand-Up

W sobotę, 6 kwietnia, na naszej klubowej scenie wystąpili: Wojtek Leśniowski, Piotr Wojteczek, Erwin Suszwedyk oraz Paweł Reszela. To już kolejny (i mamy nadzieję, że nie ostatni!) wieczór z stand-upem w Sulęcinie. Dziękujemy, panowie!

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *