Przystanek Hollywood

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” serdecznie zaprasza 19 maja 2019 r. o godz. 18.00  na musical „Przystanek Hollywood”. Musical oficjalnie rozpoczyna realizację projektu    „W rytmie kultury- słowo, muzyka, obraz, rytm”. Jak na tę formę przystało, wszystkie tytułowe elementy projektu odnajdziemy w spektaklu. Projekt otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Program Kultura Dostępna.

Rezerwacja wejściówek: biuro GOK, tel. 957557639,                                                               e-mail: gokpodmorwa.lubniewice@gmail.com

Wstęp bezpłatny.

„Przystanek Hollywood”

On i ona, przyjaciele z sąsiedztwa roztaczają marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Snują cudowne wyobrażenia o byciu choć na chwilę gwiazdami filmowymi z np: Dirty Dancing, Grease, Bodyguard, Vabank, Mission Impossible czy Desperado i wierzą, że historie opowiadane w piosenkach ich bohaterów, zmienią na zawsze życie w cudowną baśń. Akcja pełna dowcipu, humoru i interakcji z widzem, przepełniona dynamizmem barw i kostiumów, sprawia, że czas spędzony na Przystanku Hollywood, na nowo rozbudzi w każdym z nas dziecięce pragnienia o byciu gwiazdą wielkiego formatu.

Wykonanie i produkcja: Teatr Muzyczny IWIA

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/400805370750225/

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach.

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *