II Tura Mistrzostw Okręgu

II Tura Mistrzostw Okręgu kadetów i juniorów odbyła się dnia 11 maja 2019r. w Strzelcach Krajeńskich. Zmagania młodych wędkarzy przeprowadzone zostały na  jeziorze Klasztornym Górnym. Organizatorem zawodów z ramienia Okręgu Gorzowskiego było Gminne Koło PZW Nr 1 Zwierzyn.

Wszystkich zawodników, trenerów (opiekunów) serdecznie przywitał Prezes Gminnego Koła PZW Nr 1 Zwierzyń Kazimierz Szmid. Dalszą oprawą zawodów zajął się sędzia główny Sławomir Matelski, który zapoznał wszystkich obecnych z regulaminem zawodów oraz sprawnie przeprowadził losowanie stanowisk. Sportowa rywalizacja rozpoczęła się o godz.10:00 i trwała do godz.13:00, po czym do pracy przystąpili sędziowie zawodów. Z końcowymi wynikami zapoznał wszystkich uczestników sędzia główny zawodów, a medale, puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczył Prezes Zarządu Okręgu Jan Włodarczak.

Po dwóch turach w kategorii  Kadet U-15 reprezentujący Koło PZW Nr 2 „LIN” Sulęcin Mateusz Dziedzic został I v-ce Mistrzem Okręgu Gorzowskiego.

GRATULACJE MATEUSZ !!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym reprezentantom Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin, którzy wzięli udział w zawodach rangi Mistrzostw Okręgu. Jesteśmy z Was dumni.