Krajowy Turniej Badmintona

Krajowy Turniej Badmintona – Sulęcinianin Łukasz Chudziński wraca z dwoma medalami. 18.05.2019 w Miastku odbyły się turniej młodzików w badmintonie. Rewelacyjnie zagrał Łukasz Chudziński SKBBadminton4all. Zdobył brązowy medal. Finał był blisko, ale przegrał z gospodarzem i wyżej rozstawianym zawodnikiem na listach klasyfikacyjnych – Błażejem Lange 21:18, 17:21, 20:22. Natomiast pierwszy raz zadebiutował w grze mieszanej z Wiktorią Lewandowską LUKS Krokus Góralice. Wygrali całą swoją grupę oraz pokonali rozstawianą parę nr1 Brzostkowski /Dul i zameldowali się w finale. Stoczyli trzy setowy mecz z parą Butkus /Bajerska – Politechnika Gdańsk 21:10, 20:22, 21:13 i ostatecznie zdobyli srebrny medal. To był bardzo dobry sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, które odbędą się 6-9.06.2019 w Mysłowicach. Trzymamy kciuki.