Spinningowe Mistrzostwa Okręgu

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu

   W dniach 22/23 czerwca 2019r., odbyły się  Indywidualne Mistrzostwa Okręgu PZW Gorzów Wlkp. w wędkarstwie spinningowym seniorów i juniorów. I Tura zawodów przeprowadzona została na wysokości miejscowości Świerkocin rzeka Warta, natomiast II tura odbyła się na wysokości miejscowości Górzyca rzeka Odra. Po raz pierwszy w tych  zawodach udział wzięła Młodzieżowa Sekcja Spinningowa reprezentująca Koło PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin w składzie:

  • Bartosz Barłoga
  • Mateusz Dziedzic
  • Kamil Melanowicz
  • Adrian Orkiszewski
  • Mateusz Onichimowski

   Po II Turach Indywidualnym Mistrzem Okręgu PZW Gorzów Wlkp. w wędkarstwie spinningowym w kategorii junior,  został Adrian Orkiszewski za co serdecznie gratulujemy. Przystąpienie do tych zawodów dla tej młodzieży było to ogromne wyzwanie, wiele pracy i dużo treningów. Jest to kolejne historyczne wydarzenie, które zostanie zapisane dużymi literami na kartach kroniki naszego Koła.

BRAWO ADRIAN !!!

BRAWO MISTRZU !!!

    Zarząd Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin bardzo dziękuje wszystkim młodym uczestnikom za godne reprezentowanie naszego koła w zawodach na  szczeblu rangi okręgowej.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za wsparcie i pomoc dla Młodzieżowej Sekcji Spinningowej Sulęcin działającej przy Kole PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin.

   Za ufundowanie pudełek z przynętami na zawody, które otrzymali juniorzy serdecznie dziękujemy właścicielom Sklepu Wędkarskiego „SAZAN” z Gorzowa Wielkopolskiego.

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu galeria zdjęć:

Materiał nadesłany przez Bogdana Kułaczkowskiego

fot. Koło PZW nr 2 Lin Sulęcin

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *