Wizyta Senatorów

Wizyta Senatorów w Sulęcinie – 29.07.2019r.

Wczoraj na zaproszenie wicestarosty Tomasza Prozorowicza nasz powiat odwiedzili senator Waldemar Sługocki oraz senator Władysław Komarnicki. Jak powiedział nam wicestarosta: ” Wizyta senatorów to okazja do podziękowań za życzliwość i okazaną pomoc naszemu powiatowi. A jest za co dziękować. Miedzy innym za pomoc w rozbudowie Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego, czy za pozyskanie budynku pod potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie”.

Zatem przystąpiono do programu dnia. Ponad trzy godziny senatorowie poświecili na sprawy bieżące dotyczące działalnosści starostw oraz jednostek powiatowych przy udziale naczelników starostwa. Następnie goście odwiedzili Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Spotkali się z pracownikami. Zostali także oprowadzeni po nowym budynku.

Kolejnym punktem było spotkanie z dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego, panią Danutą Malinowską. Senatorowie zwiedzili nowe skrzydło Ośrodka, a także zapoznali się z innymi potrzebami placówki

Trzecim etapem wizyty było spotkanie z burmistrzem Sulęcina Dariuszem Ejchartem. Następnie spotkali się z wójtem gminy Krzeszyce Stanisławem Peczkajtisem.

Była to już kolejna wizyta obu Panów. Senatorowie regularnie goszczą w na terenie naszego powiatu.

Wizyta Senatorów w Sulęcinie – galeria zdjęć:

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *