Rodzice na medal

Rodzice na medal!

            Tradycją w lokalnej społeczności stało się, że Rada Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie uświetnia swoimi wypiekami
Polsko-Niemiecki Sulęciński Rajd Nordic Walking. Tak też stało się i w tym roku.
Od wczesnych godzin porannych w sobotę, 28. września 2019 r., rodzice naszych wychowanków aktywnie działali w zorganizowanej przez siebie kawiarence.

            Przedstawicielami Rady Rodziców SOSW na tegorocznej imprezie byli Państwo Ewa i Marek Grzebiela, Pan Marek Rogóż i Pan Marcin Kubiszyn. Panowie dwoili się i troili: parzyli setki kaw i herbat, kroili i nakładali ciasta, jednocześnie dbając o nieskazitelny porządek i wesołą atmosferę na stanowisku pracy. Wszystko to pod czujnym okiem Pani Ewy. Pracę rodziców wspomagały nauczycielki Anna Szemitko i Urszula Kołodziej.

            Rodzice działali w szczytnym celu, jakim jest pozyskanie środków na Fundusz Rady Rodziców. Ciężka praca opłaciła się – sprzedano 16 blaszek ciasta, w skutek czego udało się zebrać kwotę 1568,30 zł!

            Dzięki zebranym pieniądzom możliwe jest dofinansowywanie wakacyjnego wyjazdu dla uczniów SOSW, organizowanie dodatkowych konkursów oraz pomoc rodzinom naszych wychowanków, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

            Miłym akcentem na zakończenie były podziękowania od przesympatycznej grupy uczestników z Niemiec: przyszli osobiście podziękować Rodzicom za przemiłą obsługę, pochwalili wypieki i zapewnili, że za rok powrócą na Rajd, aby skosztować tych ciast raz jeszcze! Przedstawiciel grupy złożył na ręce opiekunki Rady Rodziców prezent oraz przekazał datek w wysokości 25 Euro.

            W imieniu szkolnej społeczności składamy serdeczne podziękowania
za zaangażowanie, poświęcenie wolnego dnia i ciężką pracę w Kawiarence.

Ogromne podziękowania należą się jednak wszystkim Rodzicom naszych uczniów, którzy przygotowali wypieki do kawiarenki – bez Państwa pomocy nie udałoby się! Dziękujemy!

Rodzice na medal – galeria zdjęć:

opracowała: Urszula Kołodziej
 opiekun Rady Rodziców SOSW w Sulęcinie

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *