Spotkanie z Michałem Worochem

Spotkanie z Michałem Worochem

Spotkanie z Michałem Worochem

Na wózkach inwalidzkich przez obie Ameryki. Opowieść Michała Worocha.
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Michałem Worochem, które odbędzie się 8 listopada w czytelni Biblioteki Publicznej w Sulęcinie o godzinie 17.00.
Wstęp wolny.Satysfakcja gwarantowana! Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Dyskusyjny Klub Książki.


Krok po kroku to relacja dwóch przyjaciół, którzy przystosowanym do ich potrzeb Land Roverem Defenderem pokonali trasę prowadzącą przez obie Ameryki. Szybko okazało się, że podróż stała się sposobem lepszego zrozumienia siebie. Przełamywania strachu i pogodzenia z własną niepełnosprawnością. Ale Krok po kroku to nie tylko opis rocznej wędrówki z jednego krańca świata na drugi. To także opowieść o kolejach życia, drodze do celu i przesuwaniu swojego horyzontu.


Michał Woroch podróżnik, fotograf. Laureat wielu nagród, w tym m.in. nagrody Kolosy 2019 w kategorii Wyczyn Roku przyznawanej przez Kapitułę Kolosów. Także Travelery 2018 w kategorii Podróż Roku. Absolwent grafiki projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Organizator projektów podróżniczo-fotograficznych, w ramach których dotarł między innymi do Mongolii, Indii, na Spitsbergen i do większości państw obu Ameryk. Relacje i zdjęcia z jego podróży ukazały się w polskiej oraz zagranicznej prasie. Między innymi w takich tytułach jak: National Geographic, Adventure Journal, Explorersweb, Traveler, Podróże, Globetrotter, Zwierciadło i Duży Format.

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *