Rockowe Andrzejki

Rockowe Andrzejki w Klubie u Bulka

Tribute Fest 30.11.2019 r., sobotaKlub u Bulka / ul. Moniuszki 169-200 SulęcinGodz. 18:00 – otwarcie bramekGodz. 19:00 – start! Bilety: 25/35 zł – Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 506 070 879


Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym – bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego koncert. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązuje na wszystkich bulkowych koncertach.Uwaga – możliwość płatności przelewem!
Sprzedaż biletów na miejscu, w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) lub płatność przelewem – numer konta bankowego – 87 1240 3624 1111 0000 3063 3313, przelew zatytułowany „Imię i nazwisko, TRIBUTE FEST” – bilety opłacone w ten sposób będą do odbioru w dniu koncertu na bramce. 


Rockowe Andrzejki


Tribute FEST jedyne takie muzyczne wydarzenie w województwie lubuskim, upamiętniające takie zespoły jak: AC/DC, Metallica, Alice in Chains, Soundgarden, Nirvana, Radiohead. Do współpracy nad tym projektem zaproszeni zostali: AS/DS, AlcoholicA, GILF oraz Łukasz Łyczkowski – gościnnie.
Tribute FEST to idealny pomysł na andrzejkowy wieczór. Spędź go w Sulęcińskim Ośrodku Kultury! Rockowe klasyki to najlepsze z możliwych muzycznych propozycji. Z myślą o Was przygotowaliśmy aż trzy wyjątkowe koncerty, podczas których usłyszycie muzykę największych legend rocka, w wykonaniu muzyków z Polski i zagranicy.


Tribute FEST– wystąpią:


AS/DS – AC/DC

Rockowe Andrzejki


700 występów w przeciągu 7 lat, Tysiące fanów – najlepszy tribute band AC/DC w Europie Wschodniej, eksplozja dźwięków i świateł! Muzycy tworzą wyjątkowy projekt, ponieważ są bardzo podobni do samego AC/DC nie tylko z wyglądu. Grają w bardzo podobnym do oryginału stylu i z taką samą mocą – trudną do opisania, ale łatwą do odczuwania 😉 Scena płonie pod tymi facetami! Podobieństwo do oryginału, jakość dźwięku i barwa głosu pozytywnie zaskakują publiczność. Przygotujcie się na dwie godziny najlepszych utworów AC/DC! Zespół AS/DS z Ukrainy uzyskał certyfikat oficjalnego tribut bandu AC/DC.


AlcoholicA – Metallica

Rockowe Andrzejki


Zespół powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu to nie przypadek – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.Przez trzynaście lat zespół grał jako tribute band Metalliki, w 2017 r AlcoholicA wydała album Sub Zero z autorskim materiałem. Na koncertach zespół łączy autorski materiał z utworami zespołu Metallica, co gwarantuje spory zastrzyk pozytywnej energii. Wiosną 2019 roku opublikowane zostały dwa nowe single. W tym momencie band przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty, której wydanie planuje w 2020 roku.


GILF – Alice in Chains / Soundgarden / Nirvana / Radiohead


GILF czyli GIL Jarek + FIAŁKA Krzysztof – dwóch znanych muzyków z Zielonej Góry (Cadillac, Bullfinch, Fabula Rasa). Duet grający akustyczne wersje grungeowych i rockowych przebojów lat 90-tych. 

Na tegorocznym TRIBUTE FEST usłyszmy utwory takich zespołów jak Nirvana, Soundgarden, Alice In Chains czy Radiohead. Z GILFem gościnnie wystąpi Łukasz „Łyczek” Łyczkowski, lider formacji Łukasz Łyczkowski & 5 RANO.

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *