Wiadomości szachowe

Wiadomości szachowe

Wiadomości szachowe

Turniej klasyfikacyjny o II kategorię z okazji Święta Niepodległości rozegrano w Galerii „Ratusz” GDK Gubin  w dniach 9-11 listopada 2019r. Bardzo dobrze zaprezentował się Damian Świerc. Uczeń ZSLiZ w Sulęcinie zajął III miejsce zdobywając 5 pkt.z 7 partii.

W VIII Turnieju Szachowym z okazji Dnia  Niepodległości w Zielonej Górze  wystąpiło rodzeństwo Oliwia i Paweł Musinowie. Wystartowali w grupie „A” 69 zawodników. W klasyfikacji do lat 12 Musin Paweł SP -2 Sulęcin 4,5 pkt. zdobył III miejsce. Oliwia Musin 3,5 pkt w grupie do lat 18 zdobyła IX m.

Wiadomości szachowe cd.

W dniu 16 listopada rozegrano IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskigo w szachach szybkich. Wśród 48 zawodników Paweł Musin zdobył 5 pkt.z 9 partii i był III do lat 14 .  

W dniu 17.11.2019 rozegrano Finałowy Turniej z cyklu GP Czterech Miast w Nowogardzie Bobrzańskim. Tempo gry 15 minut dla każdego zawodnika, 7 rund. Bardzo dobrze spisał się Paweł Musin uczeń SP-2 Sulęcin. Zdobył 4,5 pkt. i zajął III miejsce w grupie „B ” ranking ELO, PZSzach od 1601-1800 wśród 42 zawodników.

Madman

                                      

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *