Projektanci Edukacji

Projektanci Edukacji

Projektanci Edukacji

Szkoła Podstawowa w Ośnie Lubuskim bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Wydawnictwa Nowe Era ”Projektanci Edukacji”. Projekt nr 948, w którym wezmą udział uczniowie uczęszczający na Zajęcia rozwijające zainteresowania pod opieką p. Jerzego Baranowskiego, nosi tytuł „Badamy zanieczyszczenie światłem nocnego nieba nad Ośnem Lubuskim”.

W kategorii klas IV-VIII na zwycięzców czeka 20 nagród po 1000zł oraz 5 nagród po 1000zł, które przyznają internauci w głosowaniu on-line.

Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 2 do 13 grudnia 2019 r. Warto wesprzeć nasze dzieci i namówić do tego przyjaciół i znajomych. Prosimy o głosy tym bardziej, że z dziedziny fizyki jesteśmy jedyną szkoła z województwa lubuskiego, która startuje w tym konkursie.

Aby oddać głos w konkursie, wejdź na stronę projektanciedukacji.pl, zakładka „Konkurs”. https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=5791
W „Galerii Pomysłów” znajdziesz nasz projekt nr 948, kliknij przy nim przycisk „Głosuj”, wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „OK”.  Można oddać jeden głos dziennie. Każdy głos należy aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany adres e-mail.

Grant chcielibyśmy przeznaczyć na częściowe dofinansowanie kosztów wyjazdu dla trójki najaktywniejszych uczniów na Szkolne Warsztaty Astronomiczne organizowane przez Uniwersytet Wrocławski w Orlu koło Jakuszyc, oraz być może zakup teleskopu aby umożliwić uczniom obserwacje astronomiczne.

Liczymy na Państwa zrozumienie i zaangażowanie. Dziękujemy.

Materiał nadesłany przez Szkołę Podstawową im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *