Ferie w Świetlicach Środowiskowych

Ferie w Świetlicach Środowiskowych Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie.

    Wiele się działo w świetlicach środowiskowych Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie podczas ferii zimowych. Organizowano szereg zajęć, konkursów sprawnościowych, gier i zabaw ruchowych, były ogniska, gry terenowe, zawody sportowe i zręcznościowe, seanse filmowe oraz warsztaty kulinarne.

Realizowano ulubione formy spędzania wolnego czasu od zajęć szkolnych. Atrakcją dla uczestników z Żubrowa był wyjazd na basen „Słowianka”, organizowany w ramach zimowiska ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sulęcinie. Powodzeniem cieszyły się zajęcia kulinarne, podczas których dzieci zapoznawały się z zasadami zdrowego żywienia dzięki wsparciu z Kulczyk Foundation.

Ferie w świetlicach upłynęły m.in. pod znakiem kostiumowych balów karnawałowych. Tańce przeplatały się z najróżniejszymi konkursami przygotowanymi przez wychowawców świetlic. Odbyły się również zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Ferie w świetlicach środowiskowych były wzbogacone m.in. dzięki funduszom Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Proponowane zajęcia uczą dzieci i młodzież zdrowego stylu życia, alternatywnych form spędzania czasu, wolnego od używek i przemocy. Dziękujemy wychowawcom świetlic środowiskowych, sołtysom i wszystkim zaangażowanym w realizację za pomoc i wsparcie.

Ferie w Świetlicach Środowiskowych – galeria zdjęć:

Andrzej Stefan Żelechowski

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *