Rock & Beer 2020

Rock & Beer 2020 – podsumowanie

Dobiegła końca IV edycja Rock and Beer Fest! Dwa dni festiwalu, pięć świetnych koncertów, Piwna Rewolucja z Browarem Moczybroda. Do tego wiele ciepłych słów od uczestników imprezy, a także od wykonawców… To wszystko wciągnęło nas w wir emocji i ekscytacji. Sprawiło, że tę edycję zapamiętamy na bardzo, bardzo długo…


Weekendowe granie rozpoczęliśmy w piątek – w Klubie u Bulka wystąpiła formacja Progressive JJ – lubuskie granie porwało publiczność. Wieczór wzbogaciła prawdziwa piwna uczta z Browarem Moczybroda.
Sobotnie granie odbyło się w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Natomiast w przyległej Sali Wystawowej urządzony został „ogródek piwny”, czyli kącik dla amatorów piwa, w którym mogliśmy skorzystać z oferty beer geek’ów z Poznania i skosztować ponad stu gatunków piwa. Ściany Sali Wystawowej jednocześnie ozdabiały pięknie oprawione fotografie autorstwa Krzysztofa Nesterowicza. Za catering odpowiadała niezawodna Restauracja Mak z Rzepina, dziękujemy!
Na scenie 8 lutego zaprezentowały się 4 zespoły: A l i v e., J.A.D, Wiewiórka na Drzewie oraz Łydka Grubasa!


Festiwal był dla Sulęcińskiego Ośrodka Kultury ogromnym sukcesem. Wspaniała publiczność (nie tylko z Sulęcina, ale i z miejscowości oddalonych od województwa lubuskiego o kilkadziesiąt, ale i kilkaset kilometrów!) bawiła się wyśmienicie. Wszystkie zespoły na scenie dały z siebie 100% – zagrały cudowne koncerty, które zapewne zostaną w naszej pamięci na długo…


Jako organizatorom tego corocznego już przedsięwzięcia wypada nam przede wszystkim podziękować – uczestnikom festiwalu, artystom, mediom, ochronie… Bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok, na piątej edycji Rock and Beer Fest w Sulęcinie!

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

od redakcji:

Rock & Beer 2020 – zdjęcia: https://www.facebook.com/sulecinmadman/


Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *