Warsztaty – Ukulele

Warsztaty – Ukulele

☀ Projekt LATO trwa! ☀

Serdecznie zapraszamy na warsztaty gry na ukulele z Akukulele! Miejsce warsztatów: Park Miejski, Kontener Kultury Data: 14 sierpnia. Godziny warsztatów zostaną podane po utworzeniu grup.
Instruktorem warsztatów będzie Bartłomiej Orłowski – absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie (specjalność: edukacja muzyczna). Gitarzysta szczecińskiej grupy CHORZY, nauczyciel, założyciel szkoły Akukulele.pl, propagator edukacji wolnościowej, ukista z zamiłowania. Współtwórca, kompozytor, wykonawca live-performance. Samozwańczy realizator dźwięku, muzyk sesyjny, producent wielu wydawnictw dźwiękowych. W wolnych chwilach – paralotniarz.


Uczestnictwo w warsztacie jest równoznaczne z udzieleniem zgody na nagrywanie, fotografowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu zajęć w celu ich publikacji na stronach internetowych, publikacjach pisemnych, materiałach promocyjnych Organizatora, wyłącznie na potrzeby promocji warsztatu i projektu.


Organizator warsztatów zapewnia instrumenty na zajęcia Przewidujemy zapisy w trzech grupach wiekowych:

  • I grupa wiekowa: 6-8 lat
  • II grupa wiekowa: 9-11 lat
  • III grupa wiekowa: powyżej 12 lat

Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu 95 755 24-77 (SOK).

Drodzy, zanim weźmiecie udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.

Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”.

LINK: http://soksulecin.pl/dokumenty-do-pobrania/

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *