News SKBB

News SKBB

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików 3-6.09.2020 Bieruń (woj. Śląskie)

Weronika Aleksandrowicz – zawodniczka Sulęcińskiego Klubu Badmintona „Badminton4all”. Jako  jedyna zawodniczka z województwa lubuskiego weźmie udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski do lat 15. Młoda badmintonistka zagra w głównym turnieju grę pojedynczą oraz grę podwójną z Julią Marczyńską z UKS Przemysł Poznań. Życzymy udanych Mistrzostw no i medalu.


Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży)Eliminacje do OOM  zostaną rozegrane w dniu 13.09.2020 w Kiełczowie (woj. dolnośląskie).  Łukasz Chudziński , Jakub Skarpetko, zawodnicy  Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all”zagrają w grze pojedynczej oraz w grach podwójnych. Łukasz  z Filipem Brzostkowskim (CT Arena Hawel Academy Poznań). Jakub z Filipem Wieczorkiem z UKS 2 Sobótka  Trzymamy mocno kciuki i liczymy na Awans . Mistrzostw Polski odbędą się w dniach 25-27.09.2020 w Łęcznej (woj. lubelskie)

News SKBB


Jak  mówi trener SKBB Robert Aleksandrowicz:  „Mistrzostwa Polski to priorytet w naszym klubie, ponieważ to właśnie one weryfikują ciężką pracę, jaką wykonują na treningach nasi zawodnicy.Co więcej osiągnięcia, jakie zdobywają moi badmintoniści, jedynie potwierdzają solidną pracę naszego klubu w tym kierunku. Jak widać grafik mamy bardzo napięty do końca roku. Nie tylko ze względu na turnieje wysokiej rangi (Mistrzostwa Polski czy Grand Prix Polski), ale także te lokalne. Są w formie zabawy, aktywnego spędzania czasu oraz treningu. Na każdym turnieju badmintoniści uczą się czegoś nowego,  naprawiają swoje błędy i  podziwiają, jakie postępy zrobili.Co najważniejsze grają z  zawodnikami z różnych stron Polski. Zawierają znajomości, przyjaźnie oraz uczą się nowych technik gry.

Tutaj chciałbym pochwalić zawodników: Mikołaj Darmograj, Kacper Rosochacki, Laura Ochotna, Natalia Banasiak. Zawsze z uśmiechami na twarzach udowadniają, że ciężka praca zawsze popłaca. Musimy pamiętać, że chcemy grać z najlepszymi i zdobywać jak najwyższe lokaty. Żeby to osiągnąć ciężko trenujemy i jeździmy na zawody po całej Polsce promując miasto Sulęcin i klub. Kto  wie…  Być może mamy przyszłych medalistów… „

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *